ДОГОВІР ПУБЛІЧНОЇ ОФЕРТИ

Нижченаведений текст є договором між інтернет-сайтом, який  розміщено в мережі Інтернет за адресою https://pizzhub.com.ua, іменованим надалі «Інтернет-сайт» та/або сторінки PizzHub мессенджеру Telegram та користувачем послуг Інтернет-сайту, та/або сторінки PizzHub мессенджеру Telegram, іменований в подальшому «Покупець», і визначає умови придбання товарів і отримання послуг через сайт інтернет-сайт та/або сторінку PizzHub мессенджеру Telegram.

1. Загальні положення

1.1. Цей договір є договором публічної оферти (у відповідності зі ст. ст. 633, 641 і гол. 63 Цивільного кодексу України), його умови однакові для всіх покупців.

1.2. У разі прийняття умов цього договору шляхом оформлення Замовлення на Інтернет-сайті та/або шляхом приєднання до сторінки PizzHub мессенджеру Telegram, тобто публічної оферти Інтернет-сайту та/або сторінки PizzHub мессенджеру Telegram на Інтернет-сайті та/або шляхом приєднання до сторінки PizzHub мессенджеру Telegram, користувач стає Покупцем.

 

2. Терміни та визначення

2.1. Інтернет-сайт в особі ФОП Царегородцева Владислава Вікторовича, ідентифікаційний код 3403814755, оперує сайтом, розміщеним у мережі Інтернет за адресоюwww.pizzhub.com.ua.

2.1.1. Сторінка PizzHub мессенджеру Telegram в особі ФОП Царегородцева Владислава Вікторовича, ідентифікаційний код 3403814755, який оперує Сторінкою, розміщеною у мережі Інтернет.

2.2. Товар — опублікований на сайті Інтернет-сайту перелік товарів.

2.3. Покупець – фізична особа, яка отримує інформацію від Інтернет-сайту та/або сторінки PizzHub мессенджеру Telegram, розміщує замовлення та купує Товари, які представлені на сайті Інтернет- сайту та/або сторінці PizzHub мессенджеру Telegram, для цілей не пов'язаних із здійсненням підприємницької діяльності.

2.4. Договір – договір, що укладається на підставі норм чинного Цивільного кодексу України між Покупцем та Інтернет- сайтом, на підставі якого Інтернет-сайт та/або сторінка PizzHub мессенджеру Telegram за дорученням, за рахунок і від імені Покупця здійснює підбір, купівлю і доставку обраних Покупцем на Інтернет-сайті та/або сторінці PizzHub мессенджеру Telegram Товарів, а Покупець зобов'язується прийняти та оплатити належним чином надані послуги Інтернет- сайту і компенсувати витрати Інтернет- сайту та/або сторінки PizzHub мессенджеру Telegram з виконання доручення Покупця. 

2.5. Замовлення - оформлена та розміщена заявка Покупця, адресована Інтернет-сайту та/або сторінці PizzHub мессенджеру Telegram, на придбання і доставку від його імені і за його дорученням Товарів.

2.6. Інтернет-сайт – сукупність сторінок, доступ до яких здійснюється за допомогою веб-браузера, і програмних модулів, об'єднаних єдиною системою управління, розташованих в мережі Інтернет за адресою www.pizzhub.com.ua та/або сторінка PizzHub мессенджеру Telegram і що містить всі ознаки публічної оферти з продажу Товарів.

 

3. Предмет договору

3.1. Цей договір визначає порядок взаємодії та умови надання Інтернет-сайту та/або сторінки PizzHub мессенджеру Telegram послуг Покупцю, грунтуючись на його прагненнях, бажаннях і можливості скористатися послугами з продажу Товарів від імені, за дорученням і за рахунок Покупця, і їх доставці, а також на прагненні Інтернет- сайту та/або сторінки PizzHub мессенджеру Telegram надати Покупцю інформацію, що цікавить його, продати Товари через Інтернет- сайт та/або сторінку PizzHub мессенджеру Telegram.

3.2. Інтернет-сайт та/або сторінка PizzHub мессенджеру Telegram надає Покупцеві продаж та доставку Товарів.

3.3. Покупець приймає умови цього договору в момент оформлення Замовлення на Інтернет-сайті та/або шляхом приєднання до сторінки PizzHub мессенджеру Telegram  що виражає підтвердження Покупця про прочитання тексту цього договору і згоду з його умовами. Надалі заперечення від Покупця щодо надання таким чином своєї згоди позбавляє Інтернет- сайт  та/або сторінку PizzHub мессенджеру Telegram від будь-якого роду відповідальності за невиконання умов цього договору і залишає право Інтернет- сайту та/або сторінки PizzHub мессенджеру Telegram скасувати Замовлення в односторонньому порядку.

3.4. Інтернет-сайт та/або сторінка PizzHub мессенджеру Telegram має право без попереднього повідомлення Покупця залучати третіх осіб для виконання покладених на нього обов'язків за Договором доручення.

 

4. Правила роботи з Інтернет-сайтом

4.1. Покупець може переглядати вміст Інтернет-сайту та/або сторінки PizzHub мессенджеру Telegram, оформляти замовлення через Інтернет-сайт або та/або сторінку PizzHub мессенджеру Telegram, а також користуватися іншими його сервісами, в том числі грою “Hub game's” (Eat&Play).

4.2.  Покупець може передати данні для оформлення замовлення представнику Інтернет-сайту або та/або через сторінку PizzHub мессенджеру Telegram в будь-якій формі, погоджений з представником інтернет-сайту, включаючи усну. В цьому випадку Покупець погоджується, що представник  інтернет-сайту виконує оформлення Замовлення Покупця на Інтернет-сайті. 

При реєстрації Покупець вводить або надає наступні дані:

  • Ім'я, прізвище

  • Контактний телефон

  • Адреса доставки

  • Вибір способу оплати

4.3. Покупець зобов'язується надати відповідну дійсності, точну і повну інформацію про себе. Інтернет-сайт та/або сторінка PizzHub мессенджеру Telegram не несе відповідальності за точність та правильність інформації, що залишається Покупцем при здійсненні Замовлення та користуванні послугами.

4.4.  Покупець несе відповідальність за будь-які дії, здійснені на Інтернет-сайті та/або сторінці PizzHub мессенджеру Telegram.

4.8. Інтернет-сайт та/або сторінка PizzHub мессенджер Telegram має право відмовити Покупцеві у користуванні послугами Інтернет-сайтом та/або сторінкою PizzHub мессенджеру Telegram, якщо у останнього будуть підстави вважати, що Покупець вказав недостовірні дані, а так само за умови несумлінного поводження (наприклад, порушення умов цього договору, або інше).

4.9. Заборонено використовувати Інтернет-сайт та/або сторінку PizzHub мессенджеру Telegram в протизаконній і забороненій діяльності. Покупці Інтернет-сайту та/або сторінки PizzHub мессенджеру Telegram погоджуються дотримуватися законів України та норми поведінки, прийнятих в мережі Інтернет, а саме, але не обмежуючись, розміщенням на сайті матеріалів екстремістського, порнографічного чи іншого характеру, що зачіпає і/або ущемляє честь, гідність та/або ділову репутацію третіх осіб і порушують загальноприйняті норми моралі, а також розміщувати рекламну інформацію без дозволу Інтернет-сайту та/або сторінки PizzHub в мессенджері Telegram.

5. Порядок оформлення Замовлення

5.1. Покупець оформляє Замовлення на Інтернет-сайті та/або сторінці PizzHub в месенджері Telegram самостійно, шляхом обрання Товарів, їх параметрів і натиснувши кнопку «ОФОРМИТИ».

5.2. Оформити Замовлення на Товари можуть всі Покупці. Замовлення обробляються і доставляються по Україні після обрання способу оплати.

5.3. Оплата здійснюється: онлайн банківською платіжною карткою VISA/MasterCard, онлайн через інтернет-банкінг, готівкою або наложеним платежем. Оплата проводиться в національній валюті України – гривнях.

 

6. Порядок оплати

6.1. Покупець оплачує Товари, що продаються Інтернет-сайтом та/або сторінкою PizzHub мессенджеру Telegram, а також зобов'язується відшкодувати фактичні витрати Інтернет-сайту та/або сторінки PizzHub мессенджеру Telegram на виконання доручення Покупця, згідно з умовами цього договору.

6.2. Загальна вартість Замовлення, що включає повну вартість Товарів, послуг Інтернет-сайту та/або сторінки PizzHub мессенджеру Telegram і відшкодування понесених нею фактичних витрат на здійснення доручення Покупця, дорівнює сумі, що підлягає оплаті і вказується на Сайті при оформленні і в момент розміщення Замовлення.

6.3. Покупець повинен ознайомитися з зовнішнім виглядом доставлених Товарів, перевірити замовлений і доставлений Товар у вказаному місці їх доставки.

7. Порядок доставки Замовлень

7.1. Доставка здійснюється з 11:00 до 21:00 з понеділка по неділю. 

7.2. Умови доставки:

7.2.1. Доставка по Україні здійснюється безкоштовно  в наступні населені пункти: 

Вишневе (сторона ЖК Софія)
Софіївська Борщагівка 

7.3. Доставка в наступні населені пункти:

Петропавлівська Борщагівка
Святопетрівське
Київ
Боярка 

оплачується Покупцем у встановленому Інтернет-сайтом та/або сторінкою PizzHub мессенджеру Telegram розмірі.

7.4. При самовивезенні Товарів  -20% (при оплаті на сайті знижка нараховується на бонусний рахунок), інше (уточнюється оператором під час Замовлення).

 

8. Конфіденційність і захист персональних даних

8.1.  Надаючи свої персональні дані на Інтернет-сайті та/або сторінці PizzHub мессенджеру Telegram при реєстрації або оформленні Замовлення Покупець дає свою добровільну згоду на обробку та використання (в тому числі і передачу) своїх персональних даних без обмеження строку дії такої згоди відповідно до Закону України «Про захист персональних даних» від 01.06.2010 р.

8.2. Інтернет-сайті та/або та/або сторінка PizzHub мессенджеру Telegram використовує отримані персональні дані для цілей продажу Товарів і надання послуг, визначених цим договором, для просування послуг, що надаються Інтернет-сайтом  та/або та/або сторінкою PizzHub мессенджеру Telegram, в тому числі і за допомогою автоматизованої обробки персональних даних.

8.3. Покупець несе відповідальність за підтримання своїх персональних даних в актуальному стані. Інтернет-сайт  та/або сторінка PizzHub мессенджеру Telegram не несе відповідальності за неякісне виконання або невиконання своїх зобов'язань у зв'язку з неактуальностью інформації про Покупця або невідповідністю дійсності.

 

9. Правила використання матеріалів, розміщених на Сайті

9.1. Інтернет-сайт  та/або та/або сторінка PizzHub мессенджеру Telegram містить матеріали, знаки для товарів і послуг та інші охоронювані законом матеріали, включаючи, але не обмежуючись, тексти, фотографії, графічні зображення та інше.

9.2. Весь зміст Інтернет-сайту та вся інформація зі сторінки PizzHub мессенджеру Telegram охороняється законодавством України.

9.3. Покупець не має права використовувати матеріали, розміщені на Інтернет-сайті  та/або сторінку PizzHub мессенджеру Telegram, як то: вносити зміни, публікувати, передавати третім особам, брати участь у продажі чи уступки, створювати похідні продукти та інше.

9.4. У разі прийняття умов цього договору  шляхом оформлення замовлення на Інтернет-сайті та/або шляхом приєднання до сторінки PizzHub мессенджеру Telegram, тобто публічної оферти Інтернет-сайту та/або сторінки PizzHub мессенджеру Telegram користувач підтверджує свою згоду з умовами цього договору. 

10. Інші умови

10.1. Цей договір укладено на території України і підпорядковується матеріальному праву України.

10.2. Усі спори, що виникають між Покупцем та Інтернет-сайтом та/або сторінкою PizzHub мессенджеру Telegram, вирішуються шляхом переговорів. У випадку недосягнення врегулювання спірного питання, Покупець або Інтернет-сайт можуть звернутися за вирішенням спору в судові органи згідно з чинним законодавством.

10.3. Інтернет-сайті  та/або сторінка PizzHub мессенджеру Telegram має право вносити зміни в текст цього договору за власним розсудом у будь-який момент і без попереднього повідомлення Покупців. Актуальна (чинна) редакція договору завжди доступна за адресою https://pizzhub.com.ua/agreement-uk/